10 may tarixində “Level Tower” ultra premium yaşayış kompleksi satışa start verəcək
Ağ şəhərdə, ”“Breeze Tower” layihəsi ilə tanınan, Level Construction şirkəti artıq 2015-ci ildən fəaliyyətdədir. Level Construction 10 may tarixində “Level Tower” adlı yeni ultra premium layihəsini satışa çıxaracaq.
“Level Tower” premium sinif yaşayış binası olaraq şəhərin prestijli nöqtələrindən birində – İsmayıl bəy Qutqaşınlı və Mikayıl Müşfiq küçələrinin kəsişməsində inşa ediləcək. Müasir memarlıq üslubunda layihələndirilən bina ümumilikdə 14 mərtəbədən ibarət olacaq.
Layihəyə əsasən, binanın 1-ci mərtəbəsi qeyri-yaşayış sahələri üçün nəzərdə tutulub və burada müxtəlif iaşə və xidmət obyektləri fəaliyyət göstərəcək. Qalan 13 mərtəbə isə komfortlu və funksional yaşayış mənzillərindən ibarət olacaq.
“Level Construction” şirkəti bu layihə ilə bazara keyfiyyət, etibarlılıq və müasir şəhər həyatına uyğun yeni standartlar gətirməyi hədəfləyir. “Level Tower” həm yerləşmə üstünlükləri, həm də premium konsepti ilə seçilən layihələrdən biri olmağa iddialıdır.

On May 10, the Ultra-Premium residential complex “Level Tower” will officially launch its sales
Level Construction, known for its “Breeze Tower” project in the White City area, has been operating since 2015. On May 10, the company will introduce its new Ultra-Premium project, “Level Tower,” to the market.
“Level Tower,” a premium-class residential building, will be constructed in one of the city’s most prestigious locations — at the intersection of Ismayil bey Gutgashinli and Mikayil Mushfig streets. Designed in a modern architectural style, the building will consist of 14 floors.
According to the project, the ground floor will be allocated for commercial use, hosting various dining and service facilities. The remaining 13 floors will feature comfortable and functional residential apartments.
With this project, Level Construction aims to bring new standards of quality, reliability, and modern urban living to the market. “Level Tower” is set to stand out with its prime location and premium concept.